Відповімо на будь-які запитання!
Telegram
Viber
Mail
Phone
WhatsApp

Водний калькулятор.

Дізнайтеся, скільки чистої води Вам необхідно випивати протягом доби.

10 ознак
зневоднення організму.

Зневоднення - небезпечний стан, який може привести до розвитку серйозних захворювань. Існує безліч різних ознак, що вказують на те, що ви п'єте мало води.

Існує єдина уніфікована норма споживання води - не менше двох літрів на день. На цю кількість слід орієнтуватися, але це «середня температура по лікарні».

Між тим існує більш точний спосіб, - прислухайтеся до свого організму. При будь-яких ознаках відхилення від норми, він нам одразу про це сигналізує, треба тільки навчитися розуміти ці сигнали.

Нижче ми наводимо найбільш поширені ознаки, за якими наш організм сигналізує нам, що слід поновити водний баланс, та випити води.


1. Ви хочете пити.
Запам'ятайте одне правило: якщо ви захотіли пити, значить ви вже спізнилися, та пропустили момент, коли треба було зробити кілька ковтків води. Намагайтеся не доводити до цього моменту, коли організм вже відкритим текстом вимагає «я хочу пити». Навчіться пити трохи раніше.

2. Потемніння сечі.
Ще один вірний спосіб дізнатися, чи достатньо ви п'єте води. Воду необхідно пити стільки, щоб сеча була світло-жовтого, солом'яного кольору. Потемніння сечі, а також зменшення її обсягу вказують на зневоднення.

3. Сухість у роті.
Постійне відчуття сухості в роті є найвірнішою ознакою зневоднення організму. При цьому з сухістю в роті не варто боротися за допомогою солодких газованих напоїв, чаю або кави. Вашому організму потрібна вода.

4. Сухость кожи.
Як відомо, шкіра - це дзеркало організму, на якому відображається все, що відбувається всередині. Надмірна сухість шкіри, швидше за все, пов'язана з тим, що ви вживаєте недостатню кількість води. Суха шкіра втрачає пружність, на ній виразніше видно зморшки.

Дівчата, запам'ятайте, вода – це найкращий косметолог!

5. Сухість в очах.
При зневодненні організму відбувається пересихання сльозових каналів. При цьому людина відчуває легкий свербіж, ніби в очі потрапив пісок. Люди, які мають контактні лінзи, повинні бути особливо уважними до такого симптому.

6. Хронічна втома.
Нестача кисню, що виникає при зневодненні, призводить до хронічної втоми та постійної сонливості. Зазвичай при недостатньому вживанні води людина навіть після восьмигодинного сну не висипається.

7. Почастішання серцебиття.

При недостатньому вживанні води кров стає в'язкою. Серцю стає дуже важко прокачувати її через себе та розподіляти по організму, а органи відчувають дефіцит кисню. Як результат, серце отримує подвійне навантаження.

8. Біль в суглобах.
Постійний дефіцит води може призвести до болю в суглобах. А все тому, що хрящі майже на 80% складаються з води. При постійному зневодненні суглоби починають скрипіти.

9. Проблеми з травленням.
Для нормального травлення вкрай важливо підтримувати оптимальний рівень слизу в шлунково-кишковому тракті. Наприклад, якщо слиз НЕ зволожувати, то це призводить до зменшення її кількості у шлунку, через що шлунковий сік завдає шкоди його стінкам.

10. Зменшення м'язової маси.
Спортивні лікарі і тренери рекомендують обов'язково пити воду під час тренувань. М'язи приблизно на 50-60% складаються з води і при зневодненні зменшується обсяг м'язових волокон.Проста звичка.
Зберігати молодість, залишатися бадьорим та повним енергії протягом усього дня, Вам допоможе одна проста звичка:
Чим би Ви не займалися, наповнюйте пляшку HARMONY чистою водою і завжди беріть її з собою.
Вже понад 30 000 людей в Україні та далеко за її межами гідно оцінили якість та довговічність Сертифікованих пляшок для води HARMONY та із задоволенням діляться своїми Відгуками.

Приєднуйтесь і Ви!
Залишаєтеся задоволені!
ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДГУКИ